Co je digitální fotorámeček a fotoalbum, jaké jsou nejlepší ?

Digitální fotorámeček (fotoalbum) je přístroj, který plně nahrazuje běžná papírová fotoalba a umožňuje prohlížení Vašich fotografií bez počítače nebo tiskárny. Vejde se do něj mnohem více fotek než do papírového alba, má snadné ovládání, které zvládnou i děda s babičkou (vhodný dárek k vánocům pro babičku).

[ad#SKLIK CLANKY]

Cena

Ceny fotoalb a fotorámečků jdou neustále dolu, nejlevnější fotorámečky (určené jako dekorace bytu, např. Sencor) se dají koupit již od 500 Kč, fotoalba začínají na ceně 1500 Kč, např. oblíbené Jablotron Album.

Jablotron Album lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Jaký je rozdíl mezi digitálním albumem a fotorámečkem ?

Digitální fotoalbum je přenosné a narozdíl od fotorámečků má vlastní baterii (nepotřebujete žádné kabely) a můžete si fotky prohlížet kdekoliv. Fotorámeček je primárně určen k umístění např. do obývacího pokoje jako dekorace bytu, což není nejlepší volba, pokud chcete svoje fotky ukazovat po návštěvách apod.

Výhody fotoalba

  • jednoduché a intuitivní ovládání (zvládne to i babička a děda)
  • pořizovací cena fotoalba se vrátí ušetřením nákladů za vyvolání několika stovek papírových fotek
  • nepotřebujete propojovací USB kabely pro přenos fotek z foťáku do PC (ke starším počítačům bez čtečky karet)

Kde koupit digitální fotoalbum ?

Pokud si nevíte rady, ve kterém internetovém obchodě zboží zakoupit, můžete využít služeb některého ze srovnávačů zboží např. Heureka.cz, kde snadno zjistíte, jaký fotorámeček je nejlepší nebo nejlevnější.

Top Digitální fotorámečky

Tablet nebo fotorámeček ?

Pokud se rozhodujete, zda není fotorámeček zbytečně drahý s málo funkcemi, pak je řešením tablet. Tablet umí vše, co umí fotorámeček, má většinou větší displej a nepotřebujete napájení ze sítě.

[ad#SKLIK CLANKY]